Ślubowanie klas pierwszych w LO w Kleczewie

W poczet uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie 16 listopada włączeni zostaną uczniowie klas pierwszych liceum ogólnokształcącego.

Ceremonia ślubowania rozpocznie się o godzinie 11.00 w siedzibie Szkoły. Uroczystość dokona się w atmosferze upamiętnienia 94 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie zaprezentują z tej okazji program „Listopad to dla Polaków osobliwa pora” wzbogacony pieśniami ze śpiewnika domowego. Jego dopełnieniem będzie wizyta klas policyjno - wojskowych na kleczewskim cmentarzu i złożenie wiązanki w barwach narodowych na grobie powstańczym.