"Nowoczesny Rzemieślnik"

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, zaprasza osoby 50+ do udziału w bezpłatnych szkoleniach, dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Nowoczesny Rzemieślnik”.

W szkoleniu mogą wziąć udział przedstawiciele z sektora MSP – mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Kursanci zdobędą podstawą wiedzę z zakresu: obsługi komputera, programów komputerowych - pakiet MS Office (Word, Excel, Power Point, Publisher), korzystania z Internetu, tworzenia stron www. Organizatorzy zaplanowali również zajęcia z podstaw sprzedaży, autoprezentacji oraz informacji gospodarczej. Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie WIR w Poznaniu.
Nowoczesny Rzemieślnik - informacja o szkoleniach