Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Konkurs na najlepszą pracę magisterską o Funduszach Europejskich w Wielkopolsce, ogłosił Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Trzecia edycja konkursu adresowana jest do uczniów i studentów, którzy swe prace obronili po 1 września 2008 r. lub staną przed komisją egzaminacyjną do 20 września 2013 r. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody finansowe w wysokości: 6000 zł, 4000 zł, 3000 zł lub 1000 zł oraz upominki.

Praca powinna mieć charakter badawczy, analityczny, wskazujący na oddziaływanie Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na region i nawiązująca do tematyki  Funduszy Europejskich i ich wpływom na rozwój regionu, a przede wszystkim WRPO na lata 2007-2013.

Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz Regulamin Konkursu dostępne są na stronie internetowej www.wrpo.wielkopolskie.pl., dodatkowe informacje można także uzyskać pod nr tel.: (61) 62 66 333 lub promocja.wrpo@wielkopolskie.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2013 r.