Konińskie Bulwary w gronie najlepszych

Bulwary Nadwarciańskie walczą o tytuł „Ulubieńca Polski”. Projekt autorstwa Krzysztofa Borowskiego znalazł się w gronie 120 finalistów konkursu „Życie w architekturze, ogłoszonego przez Wydawnictwo „Architektura-Murator”.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu na najciekawszy obiekt architektury w Polsce. Spośród 1064 zgłoszeń jury wyłoniło120 finalistów, a wśród nich projekt Bulwarów Nadwarciańskich.

Głosować można poprzez Wydawnictwo „Architektura-Murator”, które szuka budynku / przestrzeni cieszącej się największą sympatią Polaków. Na Bulwary Nadwarciańskie głosować można do 19 listopada, do godz. 12.00, na stronie ARCHITEKTURAmurator.

Oddaj swój głos i zwiększ szansę na zwycięstwo konińskiego projektu i jego architektów!