Bezpłatne spotkania "Grupy Wsparcia"

Na bezpłatne spotkania „Grupy Wsparcia”, zaprasza Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie Ośrodek Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie.

Do uczestnictwa w spotkaniach organizatorzy zapraszają kobiety doświadczające przemocy ze strony członków rodziny lub bliskich bez określonej granicy wieku. Głównym celem Grupy Wsparcia jest zmiana dotychczasowej sytuacji osób dotkniętych problemem przemocy w rodzinie. Grupa pozwala na spotkanie osób doświadczających podobnych trudności, wzajemne udzielanie sobie wsparcia, dzielenie się doświadczeniami, szukanie wspólnych rozwiązań, doskonalenie swojego psychicznego funkcjonowania i zwiększenia skuteczności swoich działań.

Zajęcia mają formę warsztatową. Odbywać się będą raz w tygodniu w Ośrodku Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Ośrodka pod nr tel. (063) 270 44 30, 0512 493 486.