Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności

Wyniki konkursu z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w roku 2012

Zarząd Powiatu Konińskiego na posiedzeniu w dniu 18 kwietnia 2012 rozstrzygnął ogłoszony w dniu 29 lutego br. konkurs dotyczący zlecenia organizacjom pozarządowym i innym uprawnionym podmiotom zadań z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2012 r.
 
Do konkursu przystąpiło 25 oferentów. Dotację na wsparcie realizacji zadań dotyczących wspierania przedsięwzięć mających na celu prezentację dorobku artystycznego i kulturalnego powiatu, ochronę dziedzictwa regionalnego i kultury ludowej oraz wspieranie edukacji artystycznej dzieci i młodzieży otrzymało 9 organizacji pozarządowych. Łączna kwota środków, które Zarząd Powiatu Konińskiego przeznaczył na dofinansowanie realizacji zadań z zakresu kultury wynosi 41 000,00zł.
 
Szczegóły dotyczące wyników konkursu w BIP Powiatu Konińskiego – zakładka „współpraca z organizacjami pozarządowymi- konkursy”.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting