Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności

Inauguracja sezonu motocyklowego 2012

Członkowie Koła Motocyklowego „Magneto” przygotowują się do oficjalnego otwarcia sezonu. Impreza odbędzie się 6 maja i będzie połączona z zakończeniem pierwszego etapu budowy Centrum Sportów Ekstremalnych w Paprotni.
 
Inauguracją sezonu będzie Mszą świętą w kościele w Krzymowie, w której udział wezmą motocykliści. Po nabożeństwie nastąpi przejazd na teren Centrum Sportów Ekstremalnych w Paprotni. Na specjalnym torze odbędą się między innymi pokazy samochodów terenowych, quadów i crossów. Na uczestników będzie czekała także tradycyjna wojskowa grochówka, a na najmłodszych – dmuchane zamki oraz wiele innych atrakcji.
 
Miłośnikom muzyki country wieczór umili znany między innymi z mrągowskich Pikników Country zespół „Zayazd” – najpopularniejszy przedstawiciel tego gatunku w Polsce.
 
Impreza odbędzie się na terenie Centrum Sportów Ekstremalnych w Paprotni (była żwirownia). Zwieńczeniem pierwszego etapu prac jest tor dla crossów i quadów oraz tarasy widokowe. Wkrótce miłośnicy mocnych wrażeń będą mogli korzystać ze ścianki wspinaczkowej i placu do paintballa. W przyszłości powstanie także chata grillowa i wieża widokowa.
 
Organizatorami inauguracji sezonu motocyklowego są: Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie oraz Koło Motocyklowe „Magneto”, zrzeszające miłośników motorów z gminy Krzymów i Władysławów.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting