FRAPO zasłużonym dla powiatu konińskiego

Jubileusz 20-lecia Firmy Frapo Dystrybucja odbył się 13 kwietnia br.. W obchodzonych w rocznicę powstania Firmy uroczystościach uczestniczyła Małgorzata Waszak – Starosta Koniński.

Firma Frapo Dystrybucja jest właścicielem ponad 100 sklepów „POLOmarket” na terenie całego kraju, w których zatrudnia 2.800 pracowników. Poza siecią sklepów, Firma uruchomiła również sieć aptek i saloników prasowych.

Uroczystość jubileuszowa stała się okazją do wręczenia nadanego przez Zarząd Powiatu Konińskiego tytułu honorowego „Zasłużony dla powiatu konińskiego”. Odznakę honorową z rąk Starosty Konińskiego odebrali Leszek Duszyński – Prezes Zarządu „Frapo Dystrybucja” oraz Michał Jaskowski. Obydwaj panowie są współzałożycielami i współwłaścicielami Firmy. Zarząd Powiatu przyznał to zaszczytne wyróżnienie w uznaniu za 20-letnią działalność, wspieranie rozwoju przedsiębiorczości i lokalnego rynku pracy w powiecie konińskim oraz zaangażowanie w działalność charytatywną.

Gratulujemy sukcesów!