Inicjatywa JEREMIE szansą dla przedsiębiorców

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Inicjatywa JEREMIE szansą dla przedsiębiorców”.

Bezpłatne spotkanie „Inicjatywa JEREMIE szansą dla przedsiębiorców”, odbędzie się 18 czerwca 2012 r. w konińskim Starostwie od godz. 10.00 – do 13.00, w sali nr 252.

Organizatorzy zapraszają osoby poszukujące kapitału na rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności gospodarczej. Dedykowane jest ono dla osób bezrobotnych, absolwentów i przedsiębiorców.

Przedstawiciele – Banku Gospodarstwa Krajowego, Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego oraz Agencji Rozwoju Regionalnego. przybliżą zasady wsparcia unijnego w ramach inicjatywy JEREMIE.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca 2012 r. telefonicznie, pod numerem 63 240 32 76 oraz na adres e-mail: konin.wrpo@wielkopolskie.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Inicjatywa JEREMIE szansą dla przedsiębiorców