Inicjatywa JEREMIE

Na bezpłatne spotkanie informacyjne dla osób poszukujących kapitału na rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności gospodarczej zaprasza Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich działający przy konińskim Starostwie. Spotkanie odbędzie się 12 lipca b.r. w godz. od 10.00 do 13.00, w sali narad (nr 252) urzędu.

Osobom bezrobotnym, absolwentom i przedsiębiorcom przybliżone zostaną zasady wsparcia unijnego udzielanie w postaci pożyczek i poręczeń w ramach Inicjatywy JEREMIE. Głos zabiorą przedstawiciele: Banku Gospodarstwa Krajowego, Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego oraz Agencji Rozwoju Regionalnego z Konina.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane będą do 11 lipca 2012r. telefonicznie, pod numerem 63/240 32 76 oraz na adres e-mail: konin.wrpo@wielkopolskie.pl.