Dotacje z tzw. krótkiej ścieżki dla niepełnosprawnych

Zarząd Powiatu Konińskiego 27 czerwca 2012 r., uznał celowość realizacji zadania publicznego z zakresu rehabilitacji osób niepełnosprawnych i dofinansowuje w drodze pozakonkursowej realizację zadania dwom ubiegającym się o dotacje podmiotom:

• Fundacji Mielnica w Koninie,
  • Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Głębockiem.

Kwota dofinansowania wyniesie 20.000 zł, po 10 000,00zł dla każdego oferenta. Środki przeznaczone przez Zarząd na dofinansowanie zadania pochodzą z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i pozostają w dyspozycji PCPR w Koninie.

Szczegóły dotyczące realizacji zadania dostępne na stronie Biuletynu Publicznego Powiatu Konińskiego.