Aktualności 2011

Zapraszamy do udziału w kursach komputerowych!!!

„Senior na czasie” - projekt finansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Jeśli chcesz nauczyć się:
- profesjonalnego redagowania tekstów;
- wykorzystania arkuszy kalkulacyjnych;
- tworzenia modeli obliczeniowych i baz danych;
- przeglądania stron internetowych i komunikacji internetowej;
- sprawnej obsługi programów biurowych, Microsoft Excel, Word ZGŁOŚ SIĘ DO NAS, BO WARTO!!!!

Projekt skierowany jest do osób zatrudnionych w mikro i małych przedsiębiorstwach, w wieku 45+, zamieszkujących woj. wielkopolskie.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdą Państwo na stronie www:www.4system.com/komputerbezbarier oraz dzwoniąc do biura projektu 68 451 08 88.

ZAPEWNIAMY FACHOWE DORADZTWO, PROFESJONALNE SZKOLENIA, MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT ECCC, ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU, CATERING, MATERIAŁY SZKOLENIOWE