Aktualności 2011

Spotkanie dla przedsiębiorców

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza osoby zainteresowane tematyką instrumentów zwrotnych dla MSP, na spotkanie poświęcone możliwościom uzyskania poręczeń poprzez Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego.

Spotkanie organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu, odbędzie się w środę 26 stycznia 2011 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, przy ul. Szyperskiej 14 w Poznaniu,(sala nr 201) w godz. od 14.00 do 16.00.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy (on-line) dostępny na stronie internetowej www.www.wrpo.wielkopolskie.pl.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, pod numerami telefonów 61/626 61 93, 61/626 61 92.

Spotkanie jest bezpłatne, a projekt realizowany jest we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz przez budżet państwa.