Aktualności 2011

III edycja konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER

Ruszyła III edycja konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER. Celem konkursu jest wyróżnienie osób, które swoim zaangażowaniem na rzecz rozwoju lokalnego i aktywizacji lokalnej społeczności, sięgając po Fundusze Europejskie zmieniają na lepsze otaczającą rzeczywistość.

Kandydatami mogą być osoby, które przyczyniają się do powstania lub realizacji projektów służących mieszkańcom oraz poprawie warunków życia w regionie, wykorzystując przy tym dofinansowanie z Funduszy Europejskich.

Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie osoby, które przyczyniły się do powstania i realizacji projektu/projektów służących lokalnej społeczności i rozwojowi lokalnemu, pod warunkiem, że projekty te uzyskały dofinansowanie z Funduszy Europejskich (tzn. zawarto umowę o ich dofinansowanie ze środków europejskich w ramach Narodowego Planu Rozwoju 2004-2006 lub Narodowej Strategii Spójności 2007-2013 albo Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Mechanizmu Finansowego EOG bądź Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy).

Szczegółowe informacje zostały określone w Regulaminie konkursu, dostępnym na stronie www.www.eurolider.gov.pl lub www.wrpo.wielkopolskie.pl.

Zgłoszenia należy wysyłać do 18 lutego 2011 r. (decyduje data wpływu do kancelarii Ministerstwa Rozwoju Regionalnego).

Pytania dotyczące konkursu można zgłaszać na adres e-mail: eurolider@mrr.gov.pl lub pod numerami tel.: 22/461 35 74

Zgłoś swojego Kandydata! Pamiętaj - masz czas do 18 lutego 2011r.