Skocz do zawartości

Wrzesień

Aktualności

Szkolenia dla beneficjentów WRPO

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie informuje, że Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, organizuje w najbliższym czasie następujące szkolenia dla beneficjentów Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013:
 
- Prawidłowa realizacja projektu WRPO, które odbędzie się w dwóch terminach 20 i 21 września br.
- Wypełnianie wniosku beneficjenta o płatność z uwzględnieniem zasad wykorzystywania i rozliczania zaliczek w ramach Priorytetu I z wyjątkiem Działania 1.7- dnia 29 września r.
- Wypełnianie wniosku beneficjenta o płatność z uwzględnieniem zasad wykorzystywania i rozliczania zaliczek w ramach Priorytetu I Działanie 1.7 oraz Priorytetów II, IV, V i  VI zaplanowane na 30 września br.
 
Szkolenia są bezpłatne, ponieważ w całości finansowane są ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Pomocy Technicznej WRPO.

Ilość miejsc jest ograniczona, a zatem decyduje kolejność zgłoszeń
 
Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.wrpo.wielkopolskie.pl

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting