Skulskie Targi Organizacji Pozarządowych

I Skulskie Targi Organizacji Pozarządowych ,,Działamy razem odbędą się 13 sierpnia 2011 roku w Skulsku, ul Konińska 39 w godzinach 13-16.

Organizatorzy zapraszają nie tylko do udziału w Targach ale również w konkursach i zabawach. Uczestnicy mogą liczyć na mnóstwo dobrej zabawy i muzyki oraz drobny poczęstunek. Miłośnicy wędkarstwa będą mieli okazje uzyskać fachowe porady a zwolennicy wypoczynku na świeżym powietrzu wziąć  udział w sprawnościowym torze rowerowym i dopingować zawodników w trakcie Turnieju Piłki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Skulsk. Z myślą o młodzieży i najmłodszych przewidziano konkurs „Miasteczko Ruchu Drogowego”. Spragnieni wrażeń powinni skusić się na przejazd radiowozem w „alkogoglach” W programie przewidziano także prezentacje lokalnych artystów i wiele innych atrakcji. Ponadto Regionalne Centrum Informacji Europejskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursach z licznymi nagrodami w ramach projektu „Prezydencja bez granic”. Czas zebranym umilać będzie występ orkiestry „Swojaki”.

Organizatorem Targów jest Stowarzyszenie ,,Skulsk - Nasze Wspólne Dobro” i Stowarzyszenie Instytut Zachodni we współpracy z Wójtem Gminy Skulsk, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Komendą Miejską  Policji w Koninie, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Koninie.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Działamy Razem 2”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.