Skocz do zawartości

Październik

Aktualności

Szkolenie dla konsumentów 60+

Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów zaprasza wszystkich zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy na temat praw konsumenckich do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu.
 
Spotkanie nt „Edukacja konsumencka dla seniorów” skierowane jest do osób starszych (60+) i dotyczyć będzie problematyki związanej z ochroną praw konsumentów, którzy z racji zaawansowanego wieku są szczególnie narażeni na nieuczciwe praktyki ze strony przedsiębiorców.
 
Tematyka szkolenia obejmuje podstawowe informacje z zakresu sprzedaży konsumenckiej, sprzedaży poza lokalem przedsiębiorstwa i sprzedaży na odległość, nieuczciwych praktyk rynkowych oraz organizacji instytucji chroniących prawa konsumentów w Polsce. Jego uczestnicy otrzymają także odpowiednie materiały szkoleniowe.
 
Projekt finansowany jest ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. 
 
Spotkanie dla konsumentów seniorów odbędzie się 17 października, o godzinie 11.30 w Hotelu Magda w Licheniu Starym.
 
Pytania można kierować do powiatowych rzeczników konsumentów w Koninie i w Poznaniu: Bernadety Szmytki (63/240 32 67; 500 113 702) i Marka Radwańskiego (506 082 476).

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting