"Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych"

Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” wraz z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koninie po raz trzeci ogłasza konkurs fotograficzny pn. „Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych”.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na uroki subregionu konińskiego, jego walory naturalne, dorobek kulturowy, historyczny i przyrodniczy oraz promocję turystyki poprzez prezentację prac na tle jesienno-zimowej aury.

Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Starosty Konińskiego, Prezydenta Miasta Konina, a także Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

Fotografie wraz ze zgłoszeniem można nadsyłać do 29 lutego 2012 r.w postaci odbitek w formacie 15 x 21 do których należy załączyć nośnik CD wraz z możliwie najwyższej jakości zdjęciem w formacie JPG., którego dłuższy bok będzie nie mniejszy niż 3000 pikseli - (maksymalnie 5 fotografii).

Nagrodami w konkursie są: dwudniowy pobyt w 4* hotelu w Karkonoszach, weekendowy pakiet w „Kasztelu Rycerskim” w Uniejowie, romantyczny wieczór i uroczysta kolacja w Hotelu Magda w Licheniu Starym, zwiedzanie „Podziemnej Trasy Turystycznej” Kopalni Soli w Kłodawie oraz nagrody niespodzianki ufundowane przez organizatorów.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu dbędzie się w dniu 21.03.2012 r. o godz. 13:00 w Auli Centrum Wykładowo Dydaktycznego w Koninie przy ul. Popiełuszki 4.

Regulamin konkursu fotograficznego "Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych"
Formularz zgłoszeniowy konkursu fotograficznego "Subregion koniński w barwach jesienno ? zimowych"