Spotkanie z cyklu "Unijna środa w Wielkopolsce"

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swoich pracowników 23 marca br. do Poznania na spotkanie na temat możliwości inwestowania w kadry.

Przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak szkolić, by zwiększyć konkurencyjność firmy i gdzie szukać szkoleń współfinansowanych z funduszy unijnych.
Spotkanie organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich odbędzie się w środę (23 marca 2011r.), w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, przy ulicy Przemysłowej 46 (sala nr 009),w godz.14.00 do 16.00.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy (on-line) dostępny na stronie www.wrpo.wielkopolskie.pl pod linkiem: http://www.wrpo.wielkopolskie.pl/

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, pod numerami telefonów (61) 626 61 93 lub (61) 626 61 92.

Spotkanie jest bezpłatne,a projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz przez budżet państwa.