"PROJEKTY FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW UE"

17 listopada 2011 r., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Koninie, w sali nr 252 w godz. od 14.00 do 15.00, odbędzie się spotkanie informacyjne dot. Projektów finansowanych ze środków UE.

Zapraszamy osoby planujące założyć działalność gospodarczą, w tym absolwentów wchodzących na rynek pracy, oraz przedstawicieli firm, szczególnie rozpoczynających działalność gospodarczą. Zainteresowani zdobędą wiedzę m.in. o możliwościach:
- pozyskiwania środków unijnych na rozpoczęcie i rozszerzenie działalności gospodarczej,
- zdobywania informacji na temat dostępnych projektów, szkoleń i studiów podyplomowych, finansowanych ze środków UE.

Spotkanie jest bezpłatne, a projekt realizowany jest we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, współfinansowany przez Unię Europejską  z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz przez budżet państwa.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. 63-240-32-76 do 15 listopada 2011 r., do godz. 15:30.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie - tel. 63-240-32-76.