"Kolekcja" w Galerii Rychwał

Galeria Rychwał i Stowarzyszenie Niezależna Formacja Kulturalna „Grupa Żerków” zapraszają na wernisaż wystawy zatytułowanej „Kolekcja”.

Tytułową kolekcję stanowić będą wybrane malarstwo i grafika od  XIX wieku do współczesności..

Dzieła, które zostaną pokazane, pochodzą ze zbiorów własnych Galerii Rychwał oraz z kolekcji osób z nią zaprzyjaźnionych.

Wystawie towarzyszyć będzie recital „One Love Story – Najpiękniejsze Piosenki o Miłości” w wykonaniu Włodzimierza Sypniewskiego i Michała Rybackiego.

Zapraszamy 6 grudnia na godzinę 18.00 do Galerii Rychwał (ul. Konińska 41). Wstęp wolny.

Wernisaż wystawy