Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów Działania 1.6

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie informuje, że Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu organizuje 7 lipca 2011 r. szkolenie dla potencjalnych beneficjentów Działania 1.6 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Szkolenie odbywa się w związku z ogłoszonym konkursem na Działanie 1.6 Rozwój sieci i kooperacji. Spotkanie zaplanowano 7 lipca br., w budynku WTC przy ul. Bukowskiej 12 w Poznaniu, sala konferencyjna 112. Ilość miejsc jest ograniczona, a zatem decyduje kolejność zgłoszeń! Należy - do dnia 4 lipca br. wypełnić formularz on line (proszę wypełnić wszystkie pola i kliknąć „wyślij”).

Wysłanie zgłoszenia oznacza automatyczny wpis na listę obecności. Przed szkoleniem mailem otrzymają Państwo potwierdzenie udziału lub informację o braku miejsc i wpisie na listę rezerwową.

Szkolenie jest bezpłatne i finansowane jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Pomocy Technicznej Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Program szkolenia oraz formularz on-line dostępne są na stronie www.wrpo.wielkopolskie.pl