Skocz do zawartości

Lipiec

Aktualności

Po rocznej przerwie "Powrócą jak za dawnych lat…"

Po rocznej przerwie, do programu Wielkiego Ruszenia Gmin Powiatu Konińskiego – powraca koncert z udziałem samorządowców i dziennikarzy. Za jego sprawą, 24 lipca na wilczyńskiej scenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, królować będą polskie przedwojenne szlagiery filmowe.
 
Nostalgiczny tytuł koncertu - „Powróćmy jak za dawnych lat…” wbrew pozorom, nie ma nic wspólnego z zeszłoroczną przerwą, a nawiązuje do repertuaru, w którym zaprezentują się osoby znane z życia publicznego naszego powiatu.
 
W klimat dwudziestolecia międzywojennego, wprowadzą wilczyńską publiczność  wójtowie, burmistrzowie, radni, urzędnicy a także liczna grupa dziennikarzy konińskich mediów. W nowych, ciekawych aranżacjach, przypomną oni wielkie przeboje sprzed lat: „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Sex appeal”, „Zimny drań”, „Ada, to nie wypada”, „Tango Milonga” i wiele innych. W zupełnie nowych rolach, zadebiutują na scenie przedstawiciele władz powiatu konińskiego. W magicznym, pełnym wspomnień koncercie nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru oraz … niespodzianek.
 
Organizacją przedsięwzięcia zajęło się konińskie Starostwo. Opiekunem artystycznym i zarazem twórcą aranży wszystkich piosenek jest Mirosław Grzanka Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie. Od miesiąca, pod jego czujnym okiem odbywają się próby, a biorący w nich udział artyści amatorzy ćwiczą z dużą determinacją i zapałem.
 
Koncert  „Powróćmy jak za dawnych lat…” odbędzie się 24 lipca, o godzinie 18.50, na plaży Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilczynie. Gorąco zapraszamy.

Po rocznej przerwie
Po rocznej przerwie
Po rocznej przerwie
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting