"Błękitna nuta wciąż brzmi…" w Licheniu

Talent i pasja połączyły uczestników Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych w Licheniu. Spotkanie młodych artystów z Łotwy, Ukrainy oraz Koła Młodego Plastyka z Fundacji „Dei Gratia” przebiega pod hasłem „Błękitna nuta wciąż brzmi…” i potrwa do 10 lipca.

Projekt pod patronatem Unii Europejskiej, realizuje Fundacja Rozwoju Sztuki „Dei Gratia” w ramach programu „Młodzież w Działaniu”.

Warsztaty mają na celu inicjowanie wszelkich form twórczego współistnienia i dialogu pomiędzy kulturami różnych narodów. Biorą w nich udział uzdolnieni w różnych dziedzinach sztuki młodzi Łotysze, Ukraińcy i Polacy.

Spotkanie podsumowujące projekt, odbędzie się 7 lipca, o godzinie 16.00 w siedzibie Fundacji „Dei Gratia”, przy ul. Toruńskiej 1 w Licheniu (Muzeum Budowy Bazyliki Licheńskiej).