XIII Gala Powiatu Konińskiego

XIII Gala Powiatu Konińskiego odbędzie się jutro, o godz. 17.00, w Domu Kultury „Oskard” w Koninie. Podczas niej władze powiatu podsumują i podziękują wszystkim, którzy wyróżniają się aktywnością na rzecz społecznego i gospodarczego rozwoju naszego regionu.

Przedstawiciele samorządu uhonorują osobowości powiatu statuetkami w kategorii: „Samorządowiec”, „Społecznik”, „Kultura”, i „Sport”, a najbardziej przedsiębiorczym wręczą Nagrodę Gospodarczą Powiatu Konińskiego.

XIII Galę Powiatu Konińskiego zakończy występ Zbigniewa Wodeckiego, piosenkarza i muzyka znanego nie tylko dzieciom z popularnej kiedyś piosenki do telewizyjnej bajki „Pszczółka Maja”, ale też lubianego przez dorosłą publiczność za takie utwory jak: „Zacznij od Bacha”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, czy „Z Tobą chcę oglądać świat”.