VIII sesja Rady Powiatu Konińskiego

Na najbliższej sesji Rady Powiatu Konińskiego, która odbędzie się 30 czerwca, radni ocenią wykonanie ubiegłorocznego budżetu podejmując uchwałę w sprawie absolutorium dla Zarządu Powiatu.

W tym celu, zapoznają się ze sprawozdaniem finansowym i rocznym z wykonania budżetu Powiatu Konińskiego w roku ubiegłym oraz wysłuchają informacji o stanie mienia powiatu na dzień 31 grudnia 2010r.

W dalszej części obrad, Rada podejmie uchwały m.in. w sprawach: zmiany Regulaminu Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Koninie, udzielenia pomocy finansowej gminie Kazimierz Biskupi czy określenia zadań powiatu i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W drodze uchwały, radni dokonają także zmian w tegorocznym budżecie oraz Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Konińskiego.