Sierpień

Starostwo Powiatowe w Koninie organizuje konferencję prasową poświęconą przygotowaniom do powiatowo-gminno-parafialnych uroczystości dożynkowych w Rychwale.

W spotkaniu, które odbędzie się 12 sierpnia br., o godz. 11.00 w Starostwie (sala 252) wezmą także udział: Burmistrz Miasta i Gminy Rychwał, starostowie i asystenci starostów tegorocznych dożynek powiatowych oraz rolnicy pretendujący do tytułu "Powiatowy Rolnik Roku 2010".

Program konferencji:

11.00 - 11.15 - Przybliżenie programu Powiatowo- Gminno - Parafialnych Dożynek w Rychwale
11.15-11.25 - Przedstawienie Starostów i Asystentów Starostów Dożynek w Rychwale
11.25 - 11.35 - O przebiegu VIII edycji Konkursu "Powiatowy Rolni Roku"
11. 35 - Pytania dziennikarzy

Przygotowania do Powiatowo-Gminno-Parafialnych Dożynek w Rychwale