Początek imprezy - godz. 15.00.

Dni Rodziny, to festyn integracyjny, który od 2000 roku zajmuje ważne miejsce w kalendarzu wydarzeń powiatowych. Celem imprezy jest uaktywnienie rodzin z naszych gmin poprzez umożliwienie im zaprezentowania potencjału artystycznego oraz umiejętności sportowych. Przede wszystkim jednak, festyn sprzyjać ma integracji i dobrej zabawie.

Główny organizator tegorocznych Powiatowych Dni Rodziny - Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Koninie - wyłoniony został przez konińskie Starostwo w drodze otwartego konkursu ofert. W realizacji tego zadania wspierać je będą Starostwo Powiatowe w Koninie oraz Urząd Miasta i Gminy w Kleczewie.

Powiatowe Dni Rodziny w Kleczewie