Maj

II Edycja Konkursu Najlepszy Biznes Plan pod patronatem Prezydenta Miasta Konina

W kwietniu 2010 roku ruszyła II Edycja Konkursu na NAJLEPSZY BIZNES PLAN pod patronatem Prezydenta Miasta Konina z terminem składania do 31 maja 2010 roku.

Celem konkursu jest kreowanie zachowań i działań przedsiębiorczych wśród młodych ludzi, dostarczenie im możliwości realizacji swoich pomysłów oraz wsparcie finansowe - za zajęcie I miejsca przewidziana jest kwota 2 500,00 zł, za II miejsce 1 500,00 zł a za III - 1 000,00 zł. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy tylko złożyć do ARR S.A w Koninie na ul. Zakładowej 4, 62-510 Konin wypełniony Biznes Plan zgodnie z zamieszczonym wzorem na stronie www.arrkonin.org.pl.
Nie czekaj składaj już teraz a nagroda może być Twoja!!!