Luty

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest organizatorem wyjazdu na targi inwestycyjne w Cannes, który odbędzie się w dniach 15 - 19 marca 2010 roku.

Wyjazd organizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013, Priorytet i Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy "Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce".
Celem wyjazdu jest stworzenie możliwości nawiązania przez jednostki samorządu terytorialnego bezpośredniego kontaktu z inwestorami i zwiększenie ich zdolności promocyjnych.
Do udziału w wyjeździe zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego i stowarzyszenia samorządów lokalnych Województwa Wielkopolskiego.
Jednostki zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z warunkami uczestnictwa oraz przesłanie formularza na adres e-mail: magdalena.walerczak@umww.pl do dnia 25 lutego 2010r., do godz. 10:00.
Dodatkowych informacji udziela pracownik Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: pani Magdalena Walerczak, tel. 61 65 80 735.

Targi inwestycyjne MIPIM Cannes 2010