Powiatowa wystawa o aktywnej turystyce w Bibliotece Pedagogicznej w Koninie

"Z nauczycielem Kraju Ojczystego po ścieżkach regionalizmu", to tytuł konferencji organizowanej przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną w Koninie i PTTK Oddział w Koninie. Spotkanie adresowane do nauczycieli z Konina i powiatu konińskiego odbędzie się w piątek 12 lutego o 15.00 w budynku biblioteki przy ul. Przemysłowej 7.

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa "Turystyka aktywna w regionie konińskim", prezentująca prace autorstwa Anny Kędziory i Pawła Piekarskiego pochodzące ze zbiorów Starostwa Powiatowego w Koninie. Fotogramy ukazują szeroki wachlarz możliwości aktywnego spędzania czasu w regionie: turystykę pieszą, rowerową, wodną tj. kajaki i sporty motorowodne, a także wędkarstwo.