Pomóżmy im znaleźć dom

Wszystkich, którym nieobcy jest los bezdomnych zwierząt, zapraszamy 21 marca na Wystawę Kotów Schroniskowych.
W klubie "Energetyk", w godzinach od 10.00 do 16.00 zaprezentuje się osiemnaście kocich mieszkańców przytuliska przy ul. Gajowej w Koninie.

"Wystawa ma szczytny cel. To ogromna szansa dla porzuconych kotów na znalezienie prawdziwego domu. Mam nadzieję, że wśród zwiedzających, nie zbraknie osób, które poruszone losem tych zwierząt, zdecydują się na ich przygarnięcie lub adopcję" - mówi wicestarosta koniński Małgorzata Waszak, która objęła honorowy patronat nad wystawą.

Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie wystawa fotografii pozostałych podopiecznych schroniska. Zainteresowani będą mogli także skorzystać z bezpłatnej porady weterynaryjnej.

Obecnie w przytulisku na Gajowej przebywa 185 bezdomnych psów i kotów. Każda forma pomocy udzielona palcówce może poprawić jakość życia mieszkających tam zwierząt.