Skocz do zawartości

Luty

Misja gospodarcza do Brazylii

Starosta Koniński - Stanisław Bielik wspólnie z marszałkiem Województwa Wielkopolskiego zapraszają do udziału w misji gospodarczej do Brazylii, organizowanej przez Urząd Marszałkowski. Misja odbędzie się w dniach 21-28.03.2010 r.

Do wzięcia udziału w misji szczególnie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców (niezależnie od osobowości prawnej) oraz spółdzielnie produkcyjne mające siedzibę na terenie Powiatu Konińskiego. Dzięki dofinansowaniu projektu z funduszy UE, uczestnicy misji pokrywają jedynie koszt przelotu. Koszt zakwaterowania, transportu wewnętrznego na terenie Brazylii oraz koszt organizacji spotkań z przedsiębiorstwami brazylijskimi pokrywany jest ze środków projektu. Termin zgłoszeń na misję upływa 15.02.2010 r. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie http://tinyurl.com/brazylia.
Dane kontaktowe:
Michał Cieślak
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Gospodarki
ul. Przemysłowa 46
61-541 Poznań
tel.: +48 61 658-07-30
fax: +48 61 658-08-05
email: michał.cieślak@umww.pl

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting