Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych

Lokalna Organizacja Turystyczna "Marina" ogłasza II edycję konkursu fotograficznego "Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych".

Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Starosty Konińskiego i Prezydenta Miasta Konina.

Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografów amatorów i będzie trwać od 8 listopada 2010 r. do 14 stycznia 2011 r.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na uroki subregionu konińskiego, jego walory naturalne, dorobek kulturowy, historyczny i przyrodniczy oraz promocję turystyki poprzez prezentację prac na tle jesienno-zimowej aury.

Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody: weekend w Ośrodku Szkoleniowym "Wityng", Weekend w Hotelu "Moran" w Powidzu, kurs języka angielskiego w Ośrodku Nauki Języków Obcych "Akcent", roczną prenumeratę czasopisma fotograficznego ufundowaną przez NECKERMANN.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.lotmarina.pl

Zapraszamy do udziału.