E-przyszłość Wielkopolski

Ogólnoświatowym trendem obecnych czasów jest stopniowe przenoszenie kolejnych dziedzin życia do Internetu: biznesu, kontaktów z administracją i innymi instytucjami, jak również życia prywatnego.

Ta wciąż narastająca tendencja otwiera przed przedsiębiorcami, mieszkańcami Wielkopolski i instytucjami publicznymi szereg nowych możliwości i zmian.

IDEA Konsulting ma przyjemność zaprosić Państwa na cykl BEZPŁATNYCH konferencji i seminariów z zakresu e-gospodarki, e-administracji i budowy społeczeństwa informacyjnego, organizowanych na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w ramach projektu systemowego "Regionalne sieci innowacji i promocja innowacji w regionie" - Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII - Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie 8.2 - Transfer Wiedzy, Podziałanie 8.2.2 Regionalne Strategie Innowacji.

Konferencje i seminaria skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej, jednostek badawczo-rozwojowych, jednostek otoczenia biznesu (m.in. organizacji pozarządowych, inkubatorów przedsiębiorczości).
Najbliższe seminarium odbywa się w Koninie, 24 listopada 2010r. w Konińskiej Izbie Gospodarczej, ul. Powstańców Wielkopolskich 16.

Tematem seminarium będzie: "Własność intelektualna w transferze technologii (metodyki i narzędzia transferu technologii)". Temat ten podpowie jak stosować chronić swoje pomysły, jak wykorzystywać nowe technologie w działalności?

Seminarium potrwa 9.00-14.00

Wszystkim uczestnikom zapewniamy:
- uznanych ekspertów prezentujących praktyczne przykłady omawianych zagadnień
- bogate materiały szkoleniowe,
- pełen catering
- certyfikaty

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani proszę o przesłanie formularza zgłoszeniowego do nas faxem pod numer: (61) 624 77 41 lub mailem: e-mail:
Zapraszamy serdecznie do udziału!

Dane kontaktowe:
DEA Konsulting, ul. Konopnickiej 6/4, 60 - 771 Poznań