Podopieczni DPS w Ślesinie wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Anna Jankowska z Domu Pomocy Społecznej ze Ślesina zajęła I miejsce w kategorii grafika i rysunek i zakwalifikowała się do finałowego etapu VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Osób Niepełnosprawnych".

Konkurs jest organizowany w ramach "Programu Wsparcia inicjatyw na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych" przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Poznaniu.

Rozstrzygnięcie etapu wojewódzkiego konkursu odbyło się 1 czerwca w oddziale wielkopolskim PFRON w Poznaniu. Na konkurs nadesłano 217 prac. Do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowano i wysłano 11 prac konkursowych, oraz wyróżniono 39 prac. W kategorii malarstwo i witraż wyróżnienie zdobył Michał Jankowski.
Podopieczni DPS w Ślesinie wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym