14. Ogólnopolski Rajd Chatkowy

Oddział PTTK w Koninie zaprasza 17 i 18 lipca na 14. Ogólnopolski Rajd Chatkowy.

W tym roku celem rajdu jest m.in. uczczenie dwóch ważnych rocznic: 15 lat gazdowania w "CHATCE" oraz 600-lecia bitwy pod Grunwaldem.

Ale nie tylko. Sobotnie i niedzielne trasy piesze, rowerowe i kajakowe a nawet autokarowe mają spopularyzować Nadwarciański Park Krajobrazowy oraz przybliżyć uczestnikom Rajdu udział Wielkopolan w bitwie pod Grunwaldem.

Zapisy przyjmuje Oddział PTTK w Koninie ul. Kolejowa 11, tel. 63 2423980 w czwartki od 18:30 - 20:00. Można się zgłosić drogą e-mailową na adres: klubt@konin.pttk.pl lub SMS 691 085573 (Wanda Gruszczyńska).

Serdecznie zapraszamy.