Skocz do zawartości

Czerwiec

XII Letnia Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi w Brzeźnie

W najbliższą niedzielę nie zabraknie sportowych emocji w powiecie konińskim. O miano najlepszych lekkoatletów rywalizować będą reprezentanci gmin w XII Letniej Powiatowej Spartakiadzie Mieszkańców Wsi.

Tegoroczna Letnia Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi odbędzie się 13 czerwca w Parku w Brzeźnie, gm. Krzymów.

O miejsca na podium zawalczy ponad 100 zawodników. Tradycyjnie, rozegranych zostanie siedem konkurencji: przeciąganie liny, sztafeta sprawnościowa, skok w dal z miejsca, rzuty lotką, strzelanie z wiatrówki, podnoszenie ciężarka 17,5kg raz trójbój dla władz samorządowych.
Zwycięzcy poszczególnych dyscyplin lekkoatletycznych otrzymają Puchary Starosty Konińskiego a także reprezentować będą nasz powiat w finale Wielkopolskim Spartakiady, który odbędzie się 19 czerwca w Złotowie.

Wszystkich, którzy zechcą wesprzeć uczestników Spartakiady głośnym dopingiem zapraszamy w najbliższą niedzielę do Parku w Brzeźnie. Początek zawodów - godz. 10.00

Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting