Skocz do zawartości

Aktualności 2009

Zaproszenie na uroczystość wręczenia tytułu "Powiat Przyjazny Niepełnosprawnym"

W imieniu Starosty Konińskiego, zapraszam Państwa na uroczystość uhonorowania Powiatu Konińskiego tytułem "Powiat Przyjazny Niepełnosprawnym", która odbędzie się 24 stycznia br., o godzinie 15.00 w sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury.
 
Tytuł oraz Statuetkę "Powiat Przyjazny Niepełnosprawnym" przyznaje Najwyższa Kapituła, w skład której wchodzą wybitne osobistości świata polityki, sztuki i nauki. Kapituła swoje siedziby posiada w Warszawie, Krakowie oraz Poznaniu. Od kilku lat jej członkowie poszukują przykładów bezinteresownej i skutecznej pomocy osobom niepełnosprawnym. Nagrody otrzymują osoby a także instytucje i organizacje, które bezinteresownie pracują na rzecz osób niepełnosprawnych.
 
W najbliższą sobotę, do wąskiego grona samorządów nagrodzonych tym wyjątkowym wyróżnieniem dołączy Powiat Koniński. Statuetkę "Powiat Przyjazny Niepełnosprawnym", z rąk przewodniczącego Kapituły, p. Tomasza Pawłowskiego - Prezesa Stowarzyszenia Kulturalnego im. Praksedy Lemańskiej odbierze Starosta Koniński. Za działalność na rzecz środowiska niepełnosprawnych, Stanisław Bielik pasowany zostanie również na Kawalera Orderu Radości.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting