Skocz do zawartości

Aktualności 2009

Samorządowcy w rywalizacji tenisowej

25 samorządowców z naszego regionu rywalizowało o Puchar Starosty podczas I Mistrzostw Radnych, Wójtów i Burmistrzów Powiatu Konińskiego w Tenisie Stołowym.
 
W emocjonującym turnieju, który odbył się 25 stycznia w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kleczewie, ducha walki i świetną kondycję w walce o tytuł Mistrza Powiatu zaprezentowało 25 samorządowców z siedmiu gmin powiatu konińskiego.
 
W kategorii do lat 40, bezkonkurencyjny okazał się Ryszard Nowakowski radny miasta Sompolna, II miejsce zajął Andrzej Operacz radny powiatowy, sekretarz gminy Skulsk a III przypadło Jarosławowi Goińskiemu z-cy wójta gminy Skulsk.
 
Rywalizacja samorządowców w kategorii wiekowej powyżej 40 lat zakończyła się przyznaniem dwóch pierwszych miejsc: Antoniemu Klonowskiemu wójtowi gminy Skulsk i Leonowi Matusiakowi radnemu gminy Grodziec. Na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Sobczak radny ze Skulska.
 
Honorowy patronat nad I edycją turnieju tenisowego samorządowców z powiatu konińskiego objęli Starosta Stanisław Bielik oraz Burmistrz Miasta i Gminy Kleczew Marek Wesołowski.

Samorządowcy w rywalizacji tenisowej
Samorządowcy w rywalizacji tenisowej
Samorządowcy w rywalizacji tenisowej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting