Aktualności 2009

Samorządowcy powalczą o Puchar Starosty Konińskiego

W najbliższą niedzielę, w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kleczewie, samorządowcy z powiatu konińskiego będą rywalizować o Puchar Starosty w Turnieju Tenisa Stołowego.

Zawody rozegrane zostaną w trzech kategoriach: do lat 40, powyżej 40 lat oraz open kobiet. O miejsca na podium walczyć będzie 25 samorządowców: burmistrzów, wójtów i radnych reprezentujących gminy powiatu konińskiego. Najlepsi otrzymają puchary ufundowane przez Starostę Stanisława Bielika.

Organizatorzy Turnieju: Urząd Miasta i Gminy Kleczew, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie oraz Starostwo Powiatowe w Koninie zapraszają wszystkich sympatyków tenisa stołowego 25 stycznia do hali widowiskowo-sportowej OSiR w Kleczewie, przy ul. Białogrodzkiej 33. Początek imprezy godz. 10.00.