Aktualności 2009

Posiedzenie Zarządu Powiatu Konińskiego

Wczoraj, w siedzibie urzędu obradował Zarząd Powiatu Konińskiego.

Posiedzenie przebiegało zgodnie z programem.

Zarząd zapoznał się m.in.:
- z informacją dotyczącą Stypendiów Starosty Konińskiego dla uczniów i studentów w 2009 r.,
- Planem kontroli finansowej na 2009 r.,
- projektem Planu Pracy Zarządu Powiatu Konińskiego na 2009 r.,

Zarząd wysłuchał sprawozdań: z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2008 roku oraz z wykonania Planu kontroli finansowej za 2008 rok oraz zatwierdził Plan zakupów na 2009r.

Podczas posiedzenia zostały także podjęte uchwały:
1. w sprawie opinii dotyczącej zaliczenia niektórych nieruchomości na terenie gminy Wierzbinek stanowiących drogi -do kategorii dróg gminnych;
2. zmieniającą uchwałę w sprawie harmonogramu realizacji dochodów i wydatków budżetu Powiatu Konińskiego na 2008 r.
3. w sprawie nieodpłatnego zbycia sprzętu komputerowego stanowiącego mienie powiatu jednostkom powiatowym lub innym jednostkom.
4. w sprawie zaopiniowania projektu "Programu ochrony środowiska dla gminy Kazimierz Biskupi na lata 2008-2011 z perspektywą na lata 2012-2015".
5. w sprawie nadania tytułu honorowego "Zasłużony dla powiatu konińskiego"