Aktualności 2009

III Gala Samorządowa Starego Miasta

W ubiegły piątek, podczas uroczystej Gali Samorządowej władze Starego Miasta dokonały podsumowania swojej działalności.

Uroczystość była również okazją do wręczenia wyróżnień. Za szczególne zasługi dla gminy statuetkę Człowieka Roku otrzymał Ireneusz Ćwiek z Janowic. Tytuł Rolnika Roku dla najbardziej przedsiębiorczego gospodarza gminy Stare Miasto kapituła przyznała Leonardowi Sarnocińskiemu i Januszowi Sarnowskiemu - właścicielom gospodarstwa sadowniczego z Żychlina. Sponsorem Roku została firma RE Project Development, a Firmą Roku AVANS Centrum - Zachód sp. z o.o.

Statuetkę Honorową za całokształt działań na rzecz Gminy kapituła przyznała Andrzejowi Piaskowskiemu ze Starego Miasta.

Władze powiatu konińskiego, na uroczystej Gali Samorządowej w Starym Mieście reprezentował Stanisław Bielik. Starosta wręczył odznakę Tytułu Honorowego "Zasłużony dla Powiatu Konińskiego" Pawłowi Gradeckiemu - nauczycielowi, działaczowi społecznemu, w uznaniu za owocna prace na rzecz społeczności lokalnej powiatu konińskiego, w szczególności za zaangażowanie w działania w zakresie krzewienia sportu wśród mieszkańców powiatu i organizacji masowych imprez sportowych.