Aktualności 2009

"Bezpieczne praktyki i Bezpieczne Środowisko 2009"

Jutro, o godz. 14.00 w Domu Technika Naczelnej Organizacji Technicznej w Poznaniu odbędzie się spotkanie Wielkopolskiej Rady Honorowej NOT na Rzecz Młodzieży i Studentów Szkół Technicznych.

Członkowie Rady podsumują ubiegłoroczny cykl szkoleń dla młodzieży i studentów Szkół Technicznych oraz nakreślą cele i zadania realizowane w roku 2009.

Organizowana już po raz szósty inicjatywa odbędzie się pod hasłem "Bezpieczne praktyki i Bezpieczne Środowisko". Jednym z patronów honorowych przedsięwzięcia jest Starosta Koniński Stanisław Bielik. Szef konińskiego Starostwa w uznaniu za dotychczasowy wkład pracy, partnerstwo i efektywne poparcie dla tej inicjatywy został również wpisany na listę Wielkopolskiej Rady Honorowej NOT na Rzecz Młodzieży i Studentów Szkół Technicznych.