Z posiedzenia Zarządu

Kolejne posiedzenie Zarządu Powiatu Konińskiego odbyło się w poniedziałek (28 września) w Starostwie Powiatowym w Koninie.

W trakcie posiedzenia Zarząd przyjął autopoprawkę do projektu uchwały Rady Powiatu Konińskiego w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Konińskiego na 2009 r. Podjęto też uchwały: zmieniającą uchwałę w sprawie harmonogramu realizacji dochodów i wydatków budżetu Powiatu Konińskiego na 2009 rok oraz w sprawie nadania tytułu honorowego "Zasłużony dla powiatu konińskiego". Posiedzenie Zarządu zakończyło się dyskusją nad sprawami bieżącymi.