Warsztaty taneczne w Skorzęcinie

Po raz dwunasty z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Koninie odbędą się w Skorzęcinie warsztaty taneczne.

Przez sześć dni (7-13 września) dzieci i młodzież będzie doskonalić swoje umiejętności taneczne pod okiem doświadczonych choreografów z Warszawy: Dariusza Skrzydlewskiego i Norberta Późniewskiego.

Warsztaty taneczne w Skorzęcinie mają charakter integracyjny. Celem kursu jest poznanie różnych stylów tańca wraz z nauką podstawowych układów tanecznych.
W tegorocznych warsztatach swój udział zadeklarowało 11 zespołów. Zajęcia taneczne odbędą się w Domu Wypoczynkowym "Mieszko" w Skorzęcinie. Dla uczestników warsztatów przygotowano także dodatkowe atrakcje m.in. zwiedzanie Gniezna oraz bazy wojskowej w Powidzu.

Transport podczas trwania warsztatów zapewni uczestnikom Jednostka Wojskowa w Powidzu.