Skocz do zawartości

Sierpień

Z kalendarium Starosty Konińskiego

Pierwsza niedziela sierpnia obfitowała w uroczystości

2 sierpnia, Starosta Koniński Stanisław Bielik wziął udział w oddaniu do użytku nowoczesnego budynku gospodarczego w miejscowości Kolebki gm. Ślesin.

Następnie, razem z Przewodniczącym Rady Andrzejem Nowakiem reprezentował władze powiatu na spotkaniu w jednostce OSP w Krzymowie, podczas którego nastąpiło poświęcenie nowego wozu bojowego oraz sprzętu ratownictwa technicznego.

Po południu, Starosta gościł także w Kowalewku podczas V edycji "Spotkań z Folklorem".

Obfitującą w uroczystości niedzielę zakończyła msza św. w intencji Powstańców, która odprawiona została w kościele pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Koninie dla upamiętnienia 65 rocznicy Powstania Warszawskiego .

Z kalendarium Starosty Konińskiego