Trwają obchody Święta Plonów

W najbliższą niedzielę, 30 sierpnia mieszkańcy gmin Krzymów i Rychwał będą uroczyście świętować gminne dożynki. W tym samym dniu odbędą się także Wojewódzko-Diecezjalne Dożynki Wielkopolskie, których gospodarzem jest w tym roku Piła.Reprezentacja samorządu powiatu konińskiego na czele ze Starostą Konińskim Stanisławem Bielikiem, wezmą udział w Wojewódzko - Diecezjalnych Dożynkach Wielkopolskich w Pile.

W gminnym Święcie Plonów w Głodnie powiat koniński reprezentować będzie Krzysztof Musiał Sekretarz Powiatu, a z kolei do Rychwała uda się Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Nowak.