Trwa konkurs na najpiękniejsze miejsce powiatu konińskiego

Jeszcze tylko do 18 sierpnia można wybrać swoje ulubione miejsce w konkursie "Cuda powiatu konińskiego" zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Koninie i tygodnik "Życie Konina"

Dwory, dworki i pałace porozrzucane po całym powiecie oraz unikatowe zabytki o charakterze sakralnym, to prawdziwe perełki turystyczne, które tworzą niepowtarzalny klimat powiatu konińskiego.

Wielość walorów turystycznych i krajobrazowych naszego powiatu stała się przyczyną zorganizowania konkursu dla czytelników tygodnika "Życie Konina", którzy od lipca do 18 sierpnia mogą oddać głos na swoje ulubione miejsce i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Aby pomóc w wyborze najpiękniejszego zakątka powiatu, do 14 sierpnia na łamach "Życia Konina" zaprezentowanych zostanie 7 atrakcji turystycznych w ramach cyklu zatytułowanego "Cuda powiatu konińskiego".

Chcą wziąć udział w zabawie należy wypełnić i wyciąć z gazety kupon konkursowy oraz przesłać go na adres redakcji. Spośród posiadaczy nadesłanych kuponów rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez Starostę Konińskiego: zestaw kina domowego oraz dwa zestawy nawigacji samochodowej GPS.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród jego laureatom nastąpi 23 sierpnia podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych w Wierzbniku.

Szczęście uśmiechnie się także do uczestników Konkursu, którzy w dodatkowej loterii wylosują nagrody ufundowane przez Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Wityng" w Mikorzynie, Pałacyk w Lisewie, Ośrodek Marina Art.-Serwis w Mikorzynie oraz Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Gwarek" w Ślesinie.