Rusza program "Owoce w szkole"

Agencja Rynku Rolnego informuje, iż od 1 września rusza w szkołach program "Owoce w szkole".

W ramach programu uczniowie szkół podstawowych klas I-III będą otrzymywać za darmo porcje owocowo - warzywne. Do wyboru będą owoce i warzywa: jabłka, gruszki, truskawki, marchew, rzodkiewki, słodka papryka, ogórki oraz soki owocowe, warzywne lub owocowo-warzywne.

Formularze wniosków wraz z instrukcją ich wypełniania oraz szczegółowe warunki uczestnictwa w programie można uzyskać na stronie internetowej www.arr.gov.pl, w zakładce "Owoce w szkole" lub w Oddziałach Terenowych Agencji Rynku Rolnego lub w Telefonicznym Punkcie Informacyjnym ARR pod numerem: (0 22) 661- 72 - 72.